Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • manchester85

    addikt

    válasz ittakary #16408 üzenetére

    Csak majd ne lepődj meg, ha sárgásabb lesz az új telefon kijelzője. :) Macrumor fórumon azt írják, az összes refurb telefonnak sárgás árnyalatú a kijelzője, és a héten én is egy ilyet kaptam. Persze majd viszem ezt is vissza, csak vidéken nem tudták egyből cserélni, mert nem volt raktáron. Érdekes ez az egész szitu.

    "went back to Apple with my yellow tinted refurbished phone (5K) After seeing 8 replacement phones, they are yellow. Went to Apple, genius agreed mine was off and offered to replace. I said I will only if not yellow. The guy got his manager, they got a total of 30 (THIRTY) black boxes and opened each one. EACH one started with 5K and was yellow tinted. This was at the end of the day too. The manager then opened a brand new iPhone 4 and compared it and of course it is blue tinted. He then gave me the brand new phone. FINALLY this is over for me."

    [link]

    Mondjuk 4S-nél lehet ,hogy más a helyzet, de ott is gyakori a sárgás kijelző. Elég zavaró, mit ne mondjak.

    C4mp3r!

    Mit bánom én, viszont ha mind rossz, (összehasonlítva a nem refurb-bel) akkor X-edik csere után van valami törvény, hogy levásárolhatom az árát vagy nem tudom. Vagy gariztatom s végtelenségig, és újként adom el. Én azt tudom, hogy egy gyönyörű kijelzőjű telefont adtam le.

    Bobodj!

    Nem tudhatod, ha ezt szoktad meg.

    [ Szerkesztve ]

    i6 Silver

Új hozzászólás Aktív témák