Aktív témák

  • delllap

    csendes tag

    válasz horn3t #328 üzenetére

    "hát ez a shiled jó csak nehogy elrontsam a felhelyezést"
    ha elrontod a felrakást gyorsan leszeded ->ujra spray-zed->felrakod helyesen :C

    "egyébként hogy lehet leszedni róla? ha egyszer felrakja az ember akkor ott marad örökre?"

    Szép is lenne ha ottmaradna örökre ;] , neeem, legalábbis a nanomról nyomnékül lejött, nehéz volt elkezdeni leszedni mert nemtudtam alányulni és felhozni, kb 1 órát szarakodtam vele, aztán nyomnélkül lehuztam. az a Spray tartja oda tudtommal, nedvszívó-levegőkiszoritó és ragadó hatása van, igy nem a ragasztó tartja oda rendesen hanem valami vákuumféleség, de erre nemjöttemrá. A lényeg, neaggódj mert simán lejön :C

    Szerk: Invshield FAQ-ból:
    Q: Can the invisibleSHIELD™ be removed?

    A: You can remove the invisibleSHIELD™ from your device by starting at a corner and peeling it back, like a sticker – only it doesn't leave a sticky residue. We recommend being slow and precise, particularly in sensitive areas. The invisibleSHIELD™ is completely removable, but cannot be reapplied once it has been taken off. Please contact our customer service department if you need to replace your invisibleSHIELD™.

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák