Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ittakary

    nagyúr

    válasz Xero #40049 üzenetére

    Te hosszutavra gondolkodsz, igy neked tenyleg a szolgaltatos telefonok kellenek, neked lettek kitalalva a husegakciok.
    De nekem, fel evente uj telefonom van, ha az elmult ket evet nezzuk. Nem kothetem le magam sehol sajnos, mert nem akarom :) en azt a logikat kovetem, amit pl a PCnel sokaig a VGA vasarlasoknal: mindig a kifuto generaciot hasznalom, igy kvazi mindig egy eves csuszasban vagyok.

    Sokrol maradok le? Amig a VGAkrol beszelunk: biztos hogy nem, a csucs VGAk megjelenesuk utan 1-2 evig szjnte kompromisszummentesen viszik maxin a jatekokat kivetel nelkul.

    Telefonnál? Itt mar bizony tobbrol, kicsit kellemetlen is ez nekem, de egyszeruen a legujabb generacioval annyival nagyobb az anyagi bukta, mikozben alig nyujt plusz valami pluszt... :( Csak nezzuk meg: i5 es SGS4 kb ugyanazok mint az elodeik. Jo nyilvan az i5 hozott azert nem keves pluszt, de ez nekem keves volt. nem volt meg a Handras altal oly sokat emlegetett INSTANT GET erzes... oszinten: a szivemben kihunyt a tuz az iPhone fele: rettenetes mertekben unalmas lett szamomra... Nagyon nagyon kell egy utos iOS 7 az Apple-nek. Ha nagyon eltalaljak jovok vissza egy i5-tel a kovetkezo i5S megjelenese utan :)

    De visszaterve: ha talalnek magyon olcson i5-ot akkor biztos nem varnam ki a szeptembert, hanem akar most azonnal adnam el az S3mat :) ha nagyon olcson talalnek i4et akkor vegre lenne egy normalis bulitelefonom, ami azert minisegi, de nem feltenem annyira, mert nem olyan draga :)

Új hozzászólás Aktív témák