Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gyapo11

    őstag

    válasz burgatshow #294774 üzenetére

    OK, de lehet hogy számítógép több háztartásban van mint Apple tv. És ha már van és alkalmas média megjelenítésre akkor miért kell szívni xcastokkal, nassal, wifivel vagy bármivel. Egy hdmi kábel oszt jónapot. Hacsak nem egy nagy házról van szó, és a tv meg a számítógép között van három szoba.
    Pár éve én is vettem egy média lejátszót, amit tud azt tudja, de folyamatosan marad le, az újabb codeceket már nem tudja. Pont úgy ahogy a tv-k is lemaradnak abban az időben amikor gyártották, sőt még akkor sem tettek bele mindent ami akkor már rendelkezésre állt. Tv-be bedugtam egy pendrive-ot, nem ismerte föl. Másikkal megy. De ha a pendrive-ot fölismeri még mindig nem biztos hogy le is tudja játszani a videót.
    Az iOS-t frissítgeti az Apple, de telefonon videót nézni, ne már. Csak a számítógép az egyetlen, amire gyorsan jönnek az újabb technológiák. Nem beszélve a média lejátszó programok széles választékáról és rengeteg szolgáltatásáról.

    [ Szerkesztve ]

    menyország -> mennyország, akadáj -> akadály, jótálás -> jótállás, Iphoneal > Iphone-nal, kisuly > kisujj, csővet > csövet

Új hozzászólás Aktív témák