Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sirszevenap

    addikt

    válasz misiizsai #14851 üzenetére

    Nagyon szépen köszönöm. Eddig nagyon tetszik! :K Már JB-ztem is. Utolsó iPhone-om tavaly előtt volt, egy 3GS amit elvettek mert lopottan vettem! :( Sajnos nem volt lehetőségem azóta venni, most pedig nem láttam értelmét i5-öt , mivel megmondom őszintén, sokat nézelődtem a dolgok után és mindenhol írják, hogy nincs annyi különbség a kettő között, hogy érdemes lenne váltani az én esetemben pedig azt venni, még ha 20k - val lenne drágább sem. ( Ha annyival lett volna, nyilván azt veszek! :D De megmondom őszintén nekem az üveg jobban tetszik és az "arányosabb" képernyő méret! :K) Szóval így döntöttem 1 max 2 év múlva váltok minimum! :K

    Annyit még, hogy alátámasztom, mivel saját szememmel , kezemmel láttam... Az i5 szép is, jó is, de nem ér többet a 4S-nél. Én ugy adtam volna ki, már a 4S el együtt pl h 4S+ .... És lett volna a két készülék között a 20k, ezért cserébe kaptál volna 3.5 helyett egy 4.0 colost! :K Természetesen tudom, hogy van még közte különbség több is, de valljuk be , elenyésző. :K

    Bankkártyával? Hát persze!

Új hozzászólás Aktív témák