Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gsx-rr

    veterán

    válasz Phobion #130032 üzenetére

    Annyira nem értem az ilyen dolgokat! akkor minek vettél ilyen tudású telefont ,ha nem akarod használni arra amire való?
    Ha nincs szükséged ilyen alkalmazásra azt megértem, de hogy napi 1 órával többet bírjon azt nem igazán.
    Nem tökmindegy?
    Én úgy vagyok vele ,ha merül feltöltöm és kész!
    ez nem autó ahol számít a fogyasztás!

    [ Szerkesztve ]

  • kali

    legenda

    válasz Phobion #130032 üzenetére

    nem a minél jobb eredmény a célom, de ha épp úgy használom, akkor annyit is tud, máskor meg kevesebbet, de volt már példa még attól jobbra is, mert akkor sokáig nem voltam világos környezetben és szinte végig minimumon, vagy annak közelében ment a kijelzős fényerő, de ezen kívül is több tényező befolyásolja még.
    a játék és a navigáció nyilván többet kér az akkumulátorból, illetve a különböző külsős csevegős és közösségi alkalmazások is megkérik a magukét, de mivel a telefon van a felhasználóért, így csak akkor kell ezeket mellőzni, ha valóban nincs azokra szükség, vagy a kelleténél nem nagyobb kompromisszum a mellőzés, vagy adott tekintetben esetleg egy jobb módozatú alternatíva is van.
    nekem valóban nincs telepítve facebook alkalmazás, messenger és társai, megoldom böngészőből, sürgős üzenet ott nincs, mert akkor elérnek más módon gyorsan/azonnal, akiknek ez tényleg fontos és azonnalos.
    sürgős esetekre adott a telefonálás, sms, imessage és e-mail, de ettől még elfogadom, ha valakinek fontos például a facebook alkalmazás és messenger, mert azonnal értesülni akar mindenről és az a kapcsolattartásának fő irányvonala.

    Blyan; néha nekem is, ha épp úgy használom, változó.
    meg aztán, ha mennem kell valahová és nem csak 1 - 2 órára, akkor jellemzően rátöltök/feltöltöm félen vagy bőven felette is, mert (lehetőség szerint) szeretek teljesen feltöltött telefonnal elindulni.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák