Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MarciKING24

    tag

    Sziasztok! Android után készülök teljesen átállni ios-re. Vissza, mert Ip5s-ig az összes Iphone megvolt ami megjelent, most viszont már fejlődött annyit az alma, hogy ideje visszatérnem (nagyon tetszik az ios15). Nos, a mobil részt nem is említeném, de egy ősrégi tabletet használok 2014 óta a mai napig hibátlanul (ami mondjuk döbbenetes, mert egy Samsung Tab S 10.5wifi + cellularról van szó), és ezzel kapcsolatban lenne 2 elég fontos kérdésem, amit nem említettem, a kinézettem egy Ipad Air 4 legalább 128gb de ink 256os. Szóval, lehet-e ezzel torrentezni? Illetve sok mindent olvastam már a hangszóróiról, de nem tiszta: akkor ez most 2 hangszórós stereo, vagy mi a szösz? Ez a kettő elég fontos lenne, mert netflixre is lenne használva, de megelőznék egy gondolatot, nem zavar a képarány és a két fekete sáv alul felül, tehát ugorjunk, sokkal inkább aggaszt, hogy szól-e legalább olyan jól mint az én 7éves masinám?! Minden nap használnám munkára is, de erre tudom hogy alkalmas szóval ez nem téma.

    Straight outta Compton

Új hozzászólás Aktív témák