Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • HuMarc

    addikt

    Nagyon érik bennem egy iPad-vásárlás, leginkább az Apple Pencil adta lehetőségek miatt + akkor már tartalomfogyasztás meg miegyéb, de mondom, a No. 1. prioritás az az, hogy tudnék rajta írott jegyzetett készíteni - de a papírfüzet korlátai nélkül.

    A kérdésem az lenne, hogy ha ugyanannyiért megkapok egy 2018-as 12,9"-es 64 GB-s WiFi+Cellular iPad Pro-t, mint amennyiért megkapnék egy 2020-as 12,9"-es 128 GB + WiFi-set, akkor van-e bármi, ami az utóbbi mellett szól a LiDAR-on kívül? Az ugyanis kifejezetten nem érdekel. A processzor tudomásom szerint csak marginálisan erősebb, és nem tervezek semmi HW-igényeset csinálni a dologgal. Leginkább a tárhelybeli különbség adta korlátokra lennék kíváncsi, effektíve arra, hogy 64 GB mennyire kevés egy iPadnak (ill. abból mennyi elérhető a felhasználó számára?). Én azért nem gondolom ezt kevésnek, mert lenne mellette egy 1 TB-s felhőm.

    Szóval van-e valami, ami felett elsiklottam, és mégis inkább a 2020-as modellben kellene gondolkodnom?

    Illetve egy elég primitív kérdés, hogy működik, amikor berak az ember egy SIM-kártyát egy iPadba? Nincs nagy jelentősége, csak egyszerűen kíváncsi vagyok, hogy ezek az adatforgalom-only SIM-kártyák is rendelkeznek elvileg telefonszámmal, lehet egy iPadon hívást fogadni/indítani? :B

Új hozzászólás Aktív témák