Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #41133696

    törölt tag

    válasz tennis #19108 üzenetére

    A LifeNetwork kikerülésével kapcsolatban.

    Most hirtelen három dolog jut eszembe, amikor egy csatorna kikerül a megszokott csomagból:

    1. Megszűnik az adó (például Parlament TV) - itt a szolgáltató nem tehet a dologról, ez van és kész.
    2. Teljesen kikerül a szolgáltató kínálatából, de az adó nem szűnik meg. A csatornák évről évre köthetnek új megállapodást a szolgáltatókkal, és van olyan is, hogy annyira sokat kérnek a következő évadban, hogy a szolgáltatónak nem éri meg, vagy az ügyfelek nem nézték általában. Szóval ez vagy -vagy.
    3. Amikor nem kerül a kínálatból hanem átkerül egy másik fizetős csomagba. Itt is előfordulhat az iménti eset, de gyakrabb az, hogy a szolgáltatók akarnak extra sápot szedni, és az ilyen tényleg gáz, főleg ha az efi vállalja a hűséget amihez tartja is magát, és közben kerül ki a kínálatból.

    A harmadiknál talán az lenne a megoldás, hogy csak az új efik esetében lenne külön fizetős, de ezt technikailag nem vagy nehézkesen lehetne megoldani, mindenesetre nem szép dolog.

  • headhunter

    addikt

    válasz tennis #19108 üzenetére

    Rákérdeztem: Milyen közvélemény kutatás alapján tették ki a csomagból a LifeNetwork-öt és ki szerint nem volt nézett a csatorna? :F

    Említettem neki, többen felháborodtak az adó kikerülése miatt... :W

    Javasoltam egy reprezentatív kutatást az online felületen, kérdezzenek rá mennyire nézett adó a LifeNetwork, ki szeretné a csatornát újra a kínálatban látni.

    Ügyfélszolgálatos ígéretet tett, hogy továbbítja kérést a vezetők felé.

Új hozzászólás Aktív témák