Új hozzászólás Aktív témák

  • #41133696

    törölt tag

    válasz kabelmania27 #15032 üzenetére

    Azon filóztam, hogy mind a kettőből lehet kettőt kellene venni (mert más is írta itt, hogy originált splitter hibás volt). Egyébként rákérdeztem, de ahogy sejtettem eddig senki nem írt, hogy itt lenne. Pedig lenne helyben egy bolt, ahol láttam rá esélyt, de telefonon azt mondták nincs nekik. Kis város hátránya :D

    Amúgy ami a hiba specialitását illeti:

    1. Tulajdonképpen a központból oldották meg (ha egy csatorna nem megy nálam rendesen akkor is).
    2. Ebből fakadóan felesleges körük volt a szerelőknek sajnos
    3. Az itt eltöltött kb 2 óra is azt mutatja, mennyire nem találkoztak még ilyesmivel, mivel az STB egyáltalán nem írta ki a megszokott, nincs hozzáférést üzenetet, a CA modulos tévé pedig csak az egyik csatornánál
    4. Szegény szerelőknek felesleges volt felmászniuk az oszlopra, és kétszer a padlásra.

    Viszont lelkiismeretesen mindent megpróbáltak, de végül a központnak sikerült - persze a szerelőkkel folyamatosan tartva a kapcsolatot, hogy mégis mit látnak vagyis mit nem - életet csiholni a disc. adókba.

    A szerelők részéről még felmerült az a kérdés is - ezt ők kérdezték tőlem -, hogy a 72 óra munkanapokon értendő, vagy a hétvége is beleszámít?!

Új hozzászólás Aktív témák