Új hozzászólás Aktív témák

  • Ariadne

    őstag

    válasz MasOyama #23 üzenetére

    Kassák Lajos utca? [link] Hmmm, az ember a lelkét nyomó dolgokat a pszichiáternél szokta elmondani, nem az ügyvédjének... :D Másrészt ha nem ügyvéd (a jogász még nem feltétlenül az), akkor nem is adhat hivatalosan tanácsot... :(

    Próbáld meg így szerintem, a postás változattal:
    ''A kérelmet a félnek – az erre szolgáló nyomtatvány kitöltésével, valamint a szükséges mellékletekkel – a kérelmező lakóhelye szerint illetékes megyei (fővárosi) hivatalnál kell személyesen benyújtania, vagy postán megküldenie. A nyomtatvány beszerezhető a megyei (fővárosi) hivatalokban, illetve letölthető a világhálóról (www.im.hu). A kérelem előterjesztése illeték- és díjmentes.'' [link]

    Itt az ügyvédek listája, van köztük pár, akiről tudom, hogy jó, de nem tudom, foglalkoznak-e netes dolgokkal... [link] Szvsz próbálj meg közülük felhívni néhányat, hogy te ilyen nép ügyvédje rendszerben szeretnél tanácsot kérni, csak nincs még papírod. (Köztük van egy Szentmiklósi nevű ügyvéd irodája, azt hiszem ő volt régen az Ablak műsor ügyvédje, nagyon jó fej volt ott :) )

    Ajánlottam már az Infomediátor honlapot is, talán tudnak tenni valamit, mindenesetre ők kifejezetten netes/informatikai dolgokkal foglalkoznak. Az interjúban szereplő nő irodája régóta foglalkozik ilyenekkel, de szvsz drága lehet... [link]

    [Szerkesztve]

    "In mountain biking, there is no destination - just a bike, a rider, and a place to ride" (The Collective:Roam)

Új hozzászólás Aktív témák