Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Postas99

    senior tag

    válasz vottokar #429 üzenetére

    Mondjuk azzal kezdtem az egészet, hogy néhány hete benéztem ide és megtetszett a projekt, viszont minimalista módon akartam megoldani. (olcsó hús esete)
    Mert ugye úgy kezdtem, hogy beszreztem 2 db ESP32-C3-at... majd 2 db ESP32-D0WD cuccot, ami detto olyan mint a WROOM csak szebben megcsinálva.
    Viszont menet közben derült ki, hogy a C3 csak egy magos cucc és szaggatni fog a hang.
    Szóval váltottam D0WD--ra. Kód feltöltve és az isetnnek sem akart megszólalni. Ma egész nap déelelőtt ezt b@sztattam.... aztán eszembe jutott, hogy van 8 csatornás analizátorom... mert ugye van még multiméter azzal az ESP lábaira mérve volt feszültség ami változott is kicsit. Ekkor vettem elő az analizátort. Azt is be kellett izzitani mert azt sem használtam még.
    A lényeg hogy minimalista projektben 3000 Ft körül volt a költség. Ebből 1000 FT volt a 2 db PCM5102.

    A képet azért tettem fel, mert lehet rajtad kívül már is belefut ebbe a példányba. Mert ahogy látom legalább 3-4 fajta verzió létezik belőle.
    Azóta már itthon van 2.8-as kijelző is. DE azzal most nem akarok foglalkozni. Élvezem a zenét, jó még kell 1 db rotary kapcsoló és 2 nyomógomb.
    Nálam egy 2.1-es hangfalba lesz beépítve ezért nem kell hozzá a kijelző.
    Hozzáteszem, hogy a vaterán elkezdtem nézegetni a Mikro tornyokat amiknek van AUX bemenete, mert akkor arra kötném rá belülről úgy hogy szétkapom a tornyot és bele fabrikálom a cuccot. Annyi hely csak van benne.
    Közben találtam egy olyan projektet a neten (nem KARADIO és nem YORadio) ahol a web felület minimalista és alapból úgy indít, hogy ha bekapcsoláskor valamelyik gombot nyomva tartod elindítja a saját WIFIAP-ját és fel tudsz rá csatlakozni ha mondjuk SSID és jelszó cserét kéne csinálni. A többi eltárolt állomás pedig megmarad egy CSV fájlban.

    Ps: Gratulálok a rádiódhoz!! Nagyon csecse lett. Tettszik.

    [ Szerkesztve ]

  • vottokar

    senior tag

    válasz vottokar #429 üzenetére

    Bocs, csak 2,4-es lcd. :B A 2,8-as még itt lapul a fiókomban.
    Azt hiszem, rendelek mégis egy wrovert. (és remélem, hogy most meg is jön) találtam 3db esp32 wroom-os fejlesztőpanelt a fiókban. De természetesen mindegyik másmilyen. :)

    [ Szerkesztve ]

    "Hát te meg ki a tö*öm vagy, hogy bundában szeded itt a málnát?"

Új hozzászólás Aktív témák