Új hozzászólás Aktív témák

  • darenix111

    újonc

    Sziasztok, elég érdekes helyzetbe kerültem.
    Nem csak most, az új gépem megvételekor is..
    Adott összeggel próbáltam gépet vásárolni (190e ft) (i5 4690, 8gb 1600mhz ram, gtx 760, 1tb winyó, asrock h97 fatality performance)

    Ebből a 190-ből nekem kölcsön kellett adjam kb a felét, ezért kb félig sikerült megvennem a gépet, de lehet üzemelni. (i5 4690, 2gb 1333mhz ram, hd 4600, asrock h97 fatality performance)

    A probléma a következő: a játékok megfelelően futnak, akadás nélkül, jó fps-en (persze nem ultrán, de egyébként sem az fps-en van a lényeg)
    A netem laggol, Call of Duty 4-et sem tudok rendesen játszani, mert belaggol, lagometer-en látszik a piros csík tehát elvileg csak az internetem lehet a ludas. World of Warcraft is laggol, felugrik a pingem, megállnak a karakterek stb.

    Konkrétan: az összes játékom laggol, de csak ilyen 1mp-re akad be és már a plafonon kötök ki idegességemben mert amúgy meg a pingem jó, 20-30 körül van.
    10 megás netem van, semmi ilyesmi nem történt kb 1hónapja és azelőtt sem, amikor még pentium 4-es gépem volt. Egyszerűen nem tudom mi lehet a baj!!

    Az alaplapomhoz van egy xFastLan nevezetű driver, amit ha kikapcsolok még szörnyűbb lesz a játék.. Szerintem csak is ez lehet a baj, mert eddig semmi probléma nem volt az internettel, semmilyen lag spike se semmi. Help... :F :O

Új hozzászólás Aktív témák