Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • inf3rno

    nagyúr

    válasz Roland-87 #855 üzenetére

    ISDN-el 15 éve stabilabb volt a kapcsolat, mint most... Elvileg be lehet tenni modem mode-ba és saját routerrel egy fokkal jobb lesz, de nem tudom, hogy pontosan mennyivel, és ezért nem is akarok költeni rá. Ha valaki azt mondaná, hogy minden hiba azonnal megjavul modem mode-ban, akkor persze vennék egy jó routert 50-ért. Kell az erős n-es wifi, mert 2 szintes a ház, a router az emeleten van, és vasbeton van alatta... Igy is alig viszi át, pedig elvileg ennek a fehér micsodának nagyon erős a wifi jele. Gondolom függ a laptoptól is, amit lent használunk, hogy mennyire tudnak kommunikálni. Igazán megoldást talán az jelentene, ha átfúrnám a falat, aztán betennék UTP-re kötve egy wifis repeatert lentre, de nem olyan régen festettük át az egészet, és nem akarom emiatt összebarmolni most.

    Esetleg megpróbálhatom modem mode-ba tenni, és direktbe a gépre kötni router nélkül, hátha attól okosabb leszek. Gondolom lehetséges így kipróbálni, sosem próbáltam, hogy őszinte legyek... Szerintem amúgy sérült lehet a külső kábel is, legalábbis a TV akkor kezdett gyakrabban szakadozni, amikor feltákolták a ház falára, mondván, hogy ők nem hajlandóak a földben vinni, aztán egy vihar után leszakadt az egész. Az áramszolgáltató érdekes módon képes volt a földben vinni a kábelt, csak ezek nem... Körülnézek majd, hátha van valami jobb szolgáltató a környéken. Azt hiszem, invitel, upc és digi van, de gyakorlatilag mindegyiket szidják ismerősök. Van még valami tornyos sugárzós baromság is, de én csak a kábelben bízom. Arról azt hallottam, hogy viharban mindig elmegy a netjük.

    Buliban hasznos! =]

  • inf3rno

    nagyúr

    válasz Roland-87 #855 üzenetére

    Nehéz megmondani ennyi év távlatából, hogy mikor kezdődtek a gondok, és szinte biztos, hogy nem csak a net okozza. 2003-ban kezdtem el RTCW:ET-vel játszani, 2005 körül lettem magyar válogatott, 2007-re az egyik legjobb lövő voltam a kontinensen. Aztán valamikor 2009 körülre odáig jutottam, hogy a régi stabil 55% pontosság lement 40% alá, ami már inkább egy kezdő - közepes teljesítmény. Nem tudom az okát. Azt tudom, hogy vettem új gépet 2009 körül, új monitort, új egeret, xp-ről win7-re váltottam, invitelről upcre, és a szemem is romlott. Ezek közül okozza valamelyik, hogy már közel sem vagyok benne annyira jó, mint régen. Először az egérre gyanakodtam, kipróbáltam hármat, de mindegyikkel ugyanúgy mouseaccel szerű érzésem van. Aztán az oprendszert cseréltem le Linuxra, és mintha azzal valamivel jobb lett volna, de nem volt nkro billentyűm, és a windows sokkal jobban kezeli a 3-nál több gomb egyszerre lenyomását szutyok billentyűn, mint a Linux, ezért inkább visszaváltottam. A gépet 2x cseréltem azóta, vagy talán 3x is, kivéve a tápot és a monitort. Nem hiszem, hogy a tápnak köze lenne hozzá, tápteszterrel mértem, rendben volt. Marad a monitor, a net, az oprendszer és én. A monitor valami olcsó IPS paneles Dell, szerintem alkalmatlan játékra, masszív tearing-et is látok néha, a net olyan, amilyen, ahogy látod, az oprendszer sem az igazi játékra, és már az én szemem sem a régi, bár szemüveggel sincs igazán különbség. Nagyjából ennyi a sztori. Amit tapasztalok játékban, hogy a ping stabil 50, de mégsem találok el senkit, hiába lövöm a fejét, a hitbox méterekre van az embertől. Ha az ember elé vagy mögé lövök, akkor több talál, mintha az emberre. Küzdök a 40% accért, ezért inkább robbanós fegyverekkel megyek, de még azoknál is mintha késne, amit lövök, és van idejük elugrani. Ezért inkább sokszor eléjük lövök, mert nagyjából érzem honnan fognak jönni, akkor kapom meg, hogy wallhacket használok. Olyan is van, hogy bemegyek egy szobába, sehol senki, megfordulok, és hárman lőnek hátba, akik a semmiből tűntek elő. A szétlőhető tárgyak, mint a képek is ugyanígy viselkednek, egy jól látható szünet után tűnnek elő. Nagyon ritkán van olyan, hogy egy pályára visszatér a régi formám, és 50% felett lövök, akkor szoktak kirúgni, hogy aimbotot használok. Szerinted mennyire frusztráló?! :DDD Abba is hagytam emiatt már évekkel ezelőtt, egyszerűen ekkora handycappel nincs semmi értelme játszani, mert csak felhúzom magam... A Battlefield egy fokkal játszhatóbb, azzal toltam 2-3 éve pár hónapig, de hamar meguntam.

    [ Szerkesztve ]

    Buliban hasznos! =]

Új hozzászólás Aktív témák