Aktív témák

  • TitiRii

    senior tag

    na
    akkor pár kiegészítő adat.
    minimális költségvetésem van rá
    pontosabban kb anyi hogy a 2 256 sdt és a nagyobb procit megvegyem bele
    és az eladot 64 sd meg 233 proci árához hozzá rakva a legnagyobb vinyot amire csak futya(min6,4 de inkább 20gbs megy benne kibrobáltam)
    a gép viz vagy valami brutál léghütést kapna a cél maximum 1 venti ami 8 cm és nincs hangja, olyan ház mod van hozzá tervezve ahol ha vi akkor a táp ventije ami 7 volton megy a vizhütöt radiátorján is átszivja a hőt magyarul a táp beljebb kerül) ha léghűtő(tán olcsobb) egy zalman féle p4 hűtő átmütve socket 7 re venti nélküli réz hűtő, igy a táp a gép elejébe kerülne és szintén a léghütő bordán szivná át a levegőt) a ház egy k***va mini at ház (a legkisebb amit idáig valaha is láttam) épp elfér benne minden(és épp ugyis ahogy le irtam) cd rom nem lesz benne maximum mobil rack(kulcsal zárhatós de sztem még ez se kll)
    a gép 24 orás üzemben menne net sharing, ftp,tüzfal,http,smtp szerverek tuti hogy futnának rajta, de a lényeg, UT,CS,és bf1942 szerverek futnának rajta!
    a gépben semmi extra nem lenne,2 lan kártya(intel tx pro 100 és smc nem tom micsoda) 2 sd 256 ram modul a proci és a vinyo lesz,(meg ha mindenképp muszály valami isa,vagy pci vga) a fő cél a stabilitás minimális költségvetés,és a lehető leg kisebb zaj és hej igény(a modern procik lehet jobban megérnék a sok extra miatt és töblet teljesítmény miatt én is sajnálok enyi pénzt egy régi rocira áldozi pláne hogy vissza is lesz fogva, de a hő termelés szempotyából sokkal jobb,kevesebb hő kisebb hütés kisebb zaj,ha elszál a hütés nem hal meg fizikailag) minimum 1 évig kell ezt birnia szinte kikapcsolás nélkül,1 nap 1 ajándék lesz :)
    az alapl,ap lehet korszerütlen de van :) nem akarok most még alaplap cserére is áldozni pénzt ez van ezt kell szeretni csak a mzht ramot meg hddt kell feljebb tornászni,pontosan nem tudom menyi pénz lesz rá, ha kiderül közlöm azt is és akkor hátha támad itt vaakinek jobb ötlete mint nekem.
    bocs ha hosszu voltam

    U.I.:
    igen a bf dedicated server modban ugyanis egy p166 64sd vel 6 gépet kiszolgált akadás nélkül,a pályák is elviselhető sebeségel töltödtek be! nagyon meglepett..)

    Akinek kell valami, vagy akar valamit munka időben keressen az itt megadott telefonszámon! Köszönöm.

Aktív témák