Új hozzászólás Aktív témák

  • krisztofer55

    tag

    Sziasztok!

    Nekem lenne egy kis gondom, ha nem jó topicba írtam, akkor mindenkitől bocsi!

    Szóval az történt, hogy tegnap raktam össze a gépem:

    -Asus P7P55D
    -i7 860
    -4GB Geil 1333 CL7
    -HD 5850 (ez már régebb óta megvan)

    A történet ott kezdődött, hogy az 1. alaplap amit rendeltem egész egyszerűen rossz volt, nem ment az egyik memória slot. Szépen kicseréltettem, összeraktam az újat, a "régi" rendszert indítottam (már az új konfigra telepítettet) lefuttattam a 3D mark Vantage-t, nagyon örültem a pontszámnak, de sajnos rövid ideig, mert szépen fogta magát és szétfagyott a rendszer minősítése közben. Újra is indult. Már ekkor gyanakodtam, hogy ezzel sem lesz minden rendben :O Hazavittem, feltettem az MW2-t és kb 20 perc után ugyan az: színes, csíkos kép, aranyos búgó hang. Ezt többször is csinálta, volt amikor simán restartolt a gép, volt amikor meg úgy maradt, amíg nem nyomtam resetet. Megnéztem Everestel, stresszeltem, abba is szépen belefagyott minden előzmény nélkül. Kikapcsoltam a lapon a "turbot", leszedtem a turbo szoftverét, meg az EPU-t is. Minden driverből a legújabbat tettem, bios a legfrissebb, alaplapi hangkarit használok.Tettem egy új rendszert, mindent kezdtem előről, de sajnos így is rossz volt. Volt úgy, hogy Tv-zés közben fagyott ki(tv tunerrel). Sajnos még nem sikerült behatóbban tesztelnem, mert jönnöm kellett dolgozni, :( de nagyon idegesít a dolog.

    Mit tudnátok javasolni, valakinek volt hasonló problémája?

    "A békés felkelés az, ami szabaddá tesz!"

Új hozzászólás Aktív témák