Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • palfitom

    félisten

    válasz DroiDMester #7945 üzenetére

    Az igazságot is lehet normális stílusban, hangnemben megírni. :K

    [ Szerkesztve ]

    Life is too short to drive boring cars. * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * Szakmai kérdésekkel NE PRIVÁTBAN keress, annak a fórumon a helye! Köszönöm!

  • Puma K

    veterán

    válasz DroiDMester #7945 üzenetére

    Öreg!
    A közlési stílusod a bunkó amit a többiek is említettek!

    Miért akarod megmondani a másiknak, hogy mit csináljon a gépével és mit ne?
    És mire legyen igénye és mire ne?

    Azért ne legyél már ennyire eltévedve.

    Az meg egy percig se zavarjon, hogy mint említettem az igények döntik el kinek mire van szüksége.
    Nekem meg még a többieknek az IGP nyújtotta teljesítmény elég/elég volt ideig-óráig, mert arra amire használtuk és ahogy használtuk arra elég volt. Tudatosan választotta mindenki és elfogadta, hogy az a hardver arra képes és senkinek sem kellett több.

    Sőt nekem annyira kiszolgálta az adott igényeimet, hogy 8 hónapig elvoltam az IGP-vel. Mert nem volt szükségem erősebb kártyára vagy jobb látványvilágra. Mivel így is kompetitív voltam PvP-ben...

    Az szintén ne okozzon nálad semmilyen fennakadást, hogy az Xbox360 és a PS3 éveken keresztül az átlag 30 FPS-el játszó egyének több tízmillióit kiszolgálta.

    Amit írtam HD4600 annál mint a konzoloknál is egy-egy pillanatra esett be az FPS. Nem állandóan annyin tanyázott. Ezért írtam, hogy a konzolos (X360&PS3) élmény mind FPS tekintetében mind pedig látványban a két konzol életciklusa vége felé megjelent adott játékok esetén megvolt.

    Aki ennyire érzékeny, hogy kiesik a szeme meg megfájdul a feje annak lehet nem egy vibráló képű képernyőt kellene bámulnia...

    Ha ennyire igazságharcos vagy akkor vegyél a nyakadba valami nemes ügyet aztán azért harcolják ilyen vehemenciával.

    [ Szerkesztve ]

    "Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

Új hozzászólás Aktív témák