Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #11493888

    törölt tag

    válasz zebra_hun #5545 üzenetére

    Az én generációm meg a cheat enginen nőtt fel mert a 8 évesek vertek szarrá minket a doom-ban annak idején.
    Az ezt megelőző eredmények természetesen mind valódiak voltak és büszke is vagyok rájuk, mert boostal el tudtam érni olyan pontszámokat vagy nagyon közelieket 65 fokon amit mások csak 5 ghz állandóval 70 felett.
    Másképpen mondva, az én gugyerák szar sp 48-as vacak 10900k-s szörnyetegem azért elég rendesen meg lett hőfokban szelidítve és teljesítményben meg szinte sehogyan, illetve abban alig, és ez nekem több mint elég is. Remélem meghálálja hogy vigyázok rá.
    Le a kalappal előttetek hogy ennyit vacakoltok az OC val és rettenetes sok tapasztalatotok is lesz ebből de én biztos vagyok benne hogy én maradok annál ahogy most be van lőve a sajátom mert nekem ez is több mint elég már az elkövetkezendő 5-6 évre, azután megint jöhet egy újabb platform, újabb proci újabb gyorsulás.
    Addig meg nyugodtan akarok aludni, nem azon agyalva egy esetleges anomálián, hogy melyik paraméter lehet alacsonyabb a kelleténél vagy erősebb a szükségesnél.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák