Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zebra_hun

    Topikgazda

    válasz MPowerPH #3643 üzenetére

    Nem sok jót olvastam a prime 95-ről, de ki fogom próbálni. Ha melegedne, akkor leállítom. Aidán minden be volt pipálva a gpu kivetelével. Nehéz így írnom, hogy nincs előttem a gépem, emlékezetem meg csalhat. Igazad lehet benne, ezért írtam, hogy 1.34V-al meg is kapom a teljesítményt. 8700k-nál 1.28V alá nem megy senki, picit off ide ez a cpu, csak a tuning téma miatt kapcsolódtam be. Éjjel fogom megrendelni a 10-es gen cpu-t, meg a lapot, aztán bekapcsolódom a topikba, ha ki nem útálnak ;) csak nem... mondjuk még mindig nem sikerült eldönteni, hogy 10700k vagy 10900k, esetleg 10850k. Ha a kisebbet választom akkor noctua d15, de a 10900k-ra nem vagyok biztos, hogy az jó ötlet. Jelenleg azért ilyen hűvös a procim, mert hybrid vga van, és nagyon megtetszett, hogy nem a házat fűti. Fractal design aio 360-ast néztem ki ha a 10900k lenne. Illetve Aorus elite z490 ac a lap. Eddig se ellene, sem pedig mellette érveket nem láttam. Téma összefoglalóba a 2. helyen lévő tomahawk van nálam. E kető közt is gondolkodom még.

Új hozzászólás Aktív témák