Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • aok1

    tag

    válasz ThePoweR #8399 üzenetére

    A mobil piac engem sosem ragadott magával valamiért.Sem az intel,se más gyártó szemszögéből.Nem tudott megfogni.Van mert már szinte ezt tolják csak,de én nem költök rá meg cserélgetem.Elmegy máshová is az a pénz.Sokkal hasznosabb dolgokra.Sosem értettem,hogy mi az ami a fiatalokat,sőtt a közép idősebb korosztályt is magával ragadja.Max tartalom fogyasztásra.Böngészgetés,fórumozgatás,telefonálás.Itt ki is merültek az előnyei számomra.Ha meg az ember elkezd dolgozni úgysem az okoseszközét fogja elővenni.Bár megértem,hogy ebben van a piac nekik,mert egy adott illető hamarabb lecseréli az okostelefonját vagy bármelyik okoskütyüjét mint a pc-jét.Rengeteg ember van az ismerősi körömben,aki szinte évente cserélgeti újabbra.Én meg elvagyok a 4 éves készülékemmel is.Főleg a dolgok internete,meg az okosotthonok.Jó hogy nem a hűtőt meg a mosógépet mikrohullámu sütőt,tűzhelyet stb nem fogok az internetre kötni.Vannak itt számomra tök felesleges fejlesztések,de ez csak az én egyéni véleményem.De ez már nagyon off itt.Meg ez a tabletről való sor széttördelés kikészít.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák