Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • s8109csa

    tag

    válasz canniball #13 üzenetére

    Szia

    Én is örülök, hogy végre valakit érdekel ez a hardver.
    Az új szoftver teljesen más. Fa szerkezetben lehet menüket kiválasztani, több beállítás van, stb.
    Kérdéseidre válaszolva:
    1. Hangerőszabályzó, ha tekered, mute, ha nyomod, és VFD menü a számítógépen, ha hosszan nyomod.
    2. Nem tapasztaltam sípolást
    A fájlokat tartalmazó könyvtárakat csak egyszer nézi végig, utána ha változás van érzékeli, és csak a változást szkenneli. Nem rossz, de nem is az igazi, mert eltűnik a könyvtárszerkezeted, pl ha egy zenekar több albuma van egy könyvtárban, akkor ez eltűnik, és csak az albumok között váltogathatsz. Biztos érted...Egyébként a szoftver legújabb változata, ami a nyáron jön ki már fába rendezi a könyvtárakat.
    3. Semmi extra lassulás nincs.
    4. Biztos leterheli, de egy HTPC-nek ez a fő feladata. Megmondom őszintén nem is értem a kérdést. Ha a számítógépeden fut ez a szoftver, akkor úgyis csak azzal foglalkozol. Nekem Athlon Xp3200+ van 1G RAM, nincs probléma, de semmi extra gépigénye nincs.
    5. Rengeteg mindenben. Nem is tudom leírni.
    6. Nem ír ki minden információt, de a legfontosabbakat (album, szerző, stb) igen. Nem javítottak rajta.
    7. Nekem is Leadtek PVR2000-m van már, de sajnos nem lehet összehangolni. Amit viszont lehet, az az, hogy többek között az új szoftverben már lehetőség van TV esetében külső program (Winfast PVR) elindítására, és azt pedig az iMON távirányítójával lehet irányítani. Én kibírom így.
    8. Az iMON VFD és az iMON 2,4DT igen, a többi nem.
    9. EPG-t nem kezel, időpont alapján megy.

    Egyéb kérdés?

Új hozzászólás Aktív témák