Új hozzászólás Aktív témák

  • canniball

    nagyúr

    válasz s8109csa #11 üzenetére

    Na igen, én anno letöltöttem, de ha emlékeim nem csalnak azt közölte hogy nem talál kompatibilis hw-t így nem hajlandó elindulni. Pedig én is szívesen teszteltem volna...

    Először is grat. a cikkhez! (De azért valami elérhetőséget meghagyhattál volna az oldalon, mert azt már korábban is megtaláltam, csak a kérdéseimmel nem tudtam kihez kéne fordulnom. Ezek után hijjde örülök hogy rád találtam!! :C )
    Akkor sorolnám a kérdéseimet:
    1, Lehet én olvastam figyelmetlenül, de mi célt szolgál az a nagy gomb a panel elején?
    2, A kijelzős ventiszabályzó paneleknél állítólag általános tapasztalat, hogy sípol a panel - ennén tapasztaltál-e ilyet?
    ''A beállításoknál meg kell adnunk, hogy hol tároljuk zenéinket, filmjeinket, fényképeinket, ezeket a szoftver végignézi, és készít egy listát.'' - na ezzel a megoldással nincsenek pozitív tapasztalataim... (A GB-PVR-ben szerintem ez sokkal elegánsabban van megoldva - igaz kevésbbé látványos, de spec. ez engem nem zavar.)
    3, Mennyire lassítja ez le a szoftvert (indulás/működés)?
    4, És mennyire terheli le a gépet? Le van egyáltalán valahol írva hogy milyen a MultiMedian gépigénye (vagy csak én nem találtam/kerestem eléggé)?
    5, Miben más-jobb az új sw? Ami ezek szerint már tud magyarul is?
    6, ''...csak részben kezeli az ID3 Tag-eket...'' - ez mit takar, ki lett-e javítva az új verzióban?
    7, Sikerült-e már ''összehangolni'' a progit a tunereddel? (Történetesen nekem is Leadtek kártyám van -csak PVR2000- és ha ez nem megy akkor valószínűleg eleve felejtős az egész.)
    8, Ha időzített felvételt állítassz be akkor felébreszti-e ehhez a gépet (pl. hibernált állapotból)? Egyáltalán hogy működik az időzítés: időpont vagy EPG alapján?

    [Szerkesztve]

    https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

Új hozzászólás Aktív témák