Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bog

    HÁZIGAZDA

    válasz bogil99 #14171 üzenetére

    Meglehetősen ritka a 320x480-as PNA / PDA, csak halkan jegyzem meg. Androidra sosem adták ki az iGO-t hivatalosan, semmiféle kártyán. Ezt csak a margóra.

    Nyilván lehet szidni a terméktámogatást és az üzletpolitikát, jogosan. Megtettem én is egy cikkben, bizonyára elkerülte a figyelmedet. Ez azonban vajmi kevéssé változtat azon, hogy elfogadtad az alapelveket, amelyek értelmében a warez tilos ezen a fórumon, lévén az üzemeltetőt vonják felelősségre jogi esetben. Ennek ellenére nem újoncként felraksz egy ilyen kérdést és a figyelmeztetés után még neked áll fentebb. Elegáns.

    Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

  • snowdog

    veterán

    válasz bogil99 #14171 üzenetére

    "Akkor úgy döntöttem, egy termékért (szolgáltatásért) egynél többször nem vagyok hajlandó fizetni."

    Ez egy érdekes kérdés. Ha előre telepített programról van szó (PNA esetén iGO-nál csak ez jöhet szóba), akkor ezt össze lehet hasonlítani egy OEM szoftverrel. Tehát veszek egy PC-t rátelepített Windows-zal. Majd gépet cserélek, és bemegyek a Microsoft-hoz, hogy ugyan tegyék már rá a régi programomat az új gépemre. Vagy megfizetem, de a régi programot írják már ki egy telepíthető DVD-re, hogy arról tudjam telepíteni az új gépemre.

    Szerinted mi fog történni? Gondolom ugyan így elküldenek a halál f@szára. :)

    És ne legyen kétséged afelől, ha veszel tíz OEM-es gépet, akkor mind a tízszer ki fogod fizetni a szoftver árát.

    És hogy kicsit az NNG-t is megvédjem (bár nem szorulnak rá). Erre találták ki korábban az SD-ről telepíthető iGO verziót. Azt abba gépbe teszed, amelyikbe csak akarod, egyetlen megkötés volt, egyszerre csak egy gépben használhatod. A szépséghibája hogy ez a lehetőség csak PDA-ra volt igaz, PNA-ra már nem. Ezt nevezik üzletpolitikának, amit már joggal lehet kritizálni, vagy akár szidni. Kinek hogyan tetszik. A lényegen viszont nem változtat.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák