Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sztlaci

    aktív tag

    válasz snowdog #13403 üzenetére

    Köszönöm a választ!

    Persze, pontot, de ha már megtervezte, a cél pontot sem lehet hozzáadni, bezzeg a kiindulásit be lehet tenni utólag nulla km távolsággal. Ha a cél beírásakor elfelejtem berögzíteni utólag nem megy. A nyolcasnál még ment. Néha elég furcsa útvonalat tervez, ezen csak köztes pontok beiktatásával lehet mókolni, lehet nagyok az elvárásaim, de már összeállított útvonalat szeretném viszontlátni, nem a saját elgondolását, betöltéskor.
    Pld. egy Magyarország - Szerbia - Bosznia - Horvátország útvonal esetén több köztes ponttal lehetett az általam kinézett útvonal megtervezésére rávenni, itt édes kevés a cél állomás mentése. A nyáron még a régi Igo-s készülékkel mentem, ott működött az utólagos kedvencek közé mentés a köztes pontokkal együtt.
    Viszont így arra tervezett amerre én akartam menni, azon a határátkelőn amit kinéztem. Ez többszöri módosítás után állt össze és ekkor ezt a verziót adtam a kedvencekhez. A Primo-nál csak a cél megadása után találtam kedvencekhez történő hozzáadást, és ha módosítok az útvonalon azt nem tudom menteni, nekem ez furcsa.

    [ Szerkesztve ]

    Acer Aspire A317-51G-77QX 17,3"; i7-10510U, 8GB, 512GB SSD

Új hozzászólás Aktív témák