Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • WolfiMusic

    csendes tag

    Sziasztok!

    Az alany egy Lenovo X280. Párom kérésére újra telepítettem, hiszen 2019 közepén volt utoljára, ez a sebességén is érződött. Mivel pár hónapja az én asztali gépem esetén a windows11 hibátlanul fut, továbbá a környezetemben sem érkezett rá panasz, gondoltam nem lehet belőle túl nagy probléma, ha a jól megszokott windows10-et lecserélem az x280-on is...
    A telepítés sikerült, driverek szépen fel is települtek, amiket a hivatalos oldalról, windows11 kompatibilisként jelölt meg a gyártó.
    Egyetlen probléma, ami miatt virtuális tollat ragadtam, a wi-fi. Készenléti állapotból, ha felébred a rendszer, olyan mintha a wi-fi kártya nem is létezne, nincs internet elérés sem és a hálózati eszközre vonatkozó beállítások is elérhetetlenné válnak.
    Próbáltam mindent, az intel oldaláról letölteni a wi-fi kártya drivert, hagyni, hogy a windows maga keresse meg, de a végkifejlet ugyan az. Készenlétből a gépet vissza hozva nem látja azt. Egy újraindítás után persze minden hibátlanul működik, csak asszonynak van, hogy ott kell hagynia a gépet az asztalnál, akkor lezárja, a gép pedig természetesen elalszik. Felnyitva, ha folytatná a megkezdett munkafolyamatot, amihez általában nélkülözhetetlen vpn miatt a net, akkor borul minden....
    Természetesen, ha nincs más, akkor újra telepítem és vissza a win10, de kíváncsi vagyok van-e valami megoldás, más is tapasztalt hasonlót már, vagy ez csupán egyedi probléma?
    Köszönöm!

    http://soundcloud.com/wolfimusic

Új hozzászólás Aktív témák