Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • cigam

    félisten

    válasz Tim82 #50975 üzenetére

    Megtennéd, hogy nem magyarázol bele olyan dolgokat amiket nem mondtam, nem úgy gondolok?!
    Nem furi, hogy egyedül te gondolsz bele bántó/ártó szándékot?

    Tegye fel a kezét akit megbántottam!

    Amúgy mit tagadok le :F

    Sokan írták, hogy nekik is lötyög(vagy éppen nem), ill. furán kopik a fedlap,de pont nem érdekli őket, elégedettek a TP-el.
    Erre írtam, hogy "Csúnyán kopik a fedlap, lötyög a zsanér, oszt mégis oda-vissza van tőle itt(is) 1-2 ember."
    (Nem attól lenne üzleti kategória, hogy nincs ilyen lötyögösődés évek múlva sem?)
    Ebből kisakkozni azt, hogy "meg vagy sértődve a TP-kre és azokra, akik többé vagy kevésbé elégedettek velük." minimum érdekes logika mentén jöhet össze. Mert ez eszembe sem jutott. Elég beteg dolog lenne azon megsértődni, hogy valakinek bejön egy számítógép/brand/....

    Ha meg olyan jól tudsz idézni, akkor azt is emeld be, ahol arról értezkeztem, hogy "pozitívumai nincsenek ezeknek a szerencsétlen Thinkpad-eknek, csak a gond van velük, érthetetlen, hogy egyesek hogy lehetnek annyira gyépések, hogy még mindig ezeket részesítik előnyben más modellekkel szemben..."

    Én csak azt mondtam, és most is fentartom, hogy nem kiemelkedő a többi gyár hasonló sorozatu gépeihez képest.

    Nem kérdezték a véleményem? Akkor el sem mondhatom? Amúgy meg ezt "érdekelne ha kicsit kifejtenéd a nézeted" nem olvastad?

    Az "példás szerelhetőség", hogy nem az alján egy kis (1-2 csavaros) fedél alatt van _mindkét_memóriakártya, hanem a touchpad alatt?

    [ Szerkesztve ]

    Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

Új hozzászólás Aktív témák