Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sutszi

    veterán

    válasz lapa #26364 üzenetére

    Ki volt szerelve a ventilátor(a problémás). Újrazsírozás után letettem az asztalra és két drótot dugtam bele a kis csatlakozójába(csak kettőt használtam). Rákötöttem az elemekre, hogy kipróbáljam működik e. A fenti módokban próbáltam ki és mivel a kék/piros verzióban szépen halkan működött kezdtem megörülni.

    Ekkor még azt hittem, hogy jó lesz. Visszatettem mindent a helyére és összeraktam a gépet.
    Indításkor ugyanúgy fan error-t mutatott( :( ), de ha Esc-t nyomok(ezt valamelyik lenovo-s fórumon írták) akkor továbbmegy és elindul a windows.
    Itt nézegettem a hőmérsékleteket és a fentebb írt értékeket láttam.
    Majd elindítottam, a stabilitás tesztet, hogy megnézzem bekapcsol vagy sem. Nem engedtem nagyon felmelegedni, mert emlékeztem egy korábbi tesztem alkalmával mennyi volt az az érték amin már mennie kellett volna. Szóval a ventilátor nem hajlandó elindulni a gép által, viszont kint asztalon elemről pörög.

    Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

Új hozzászólás Aktív témák