Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tikakukac

    titán

    válasz Graphics #115063 üzenetére

    Nem gondolod, hogy majd ettől változás lesz :). Nem. Viszont ez napestig mehet.

    Bayer vagy tököm tudja melyik gyógyszeres volt az a cég, ahol sikerült megvenni minden főfejesnek az első genes Yoga masinériákat. Miután 1-2 kivételével az összes kuka lett nagyon rövid időn belül megindultak a dolgok és nincs annál szebb, amikor repkednek a tízezres rendelések a kukába és indul már nemzetközi szinten a megoldókulcs, hogy na, ezt hogyan rakjuk helyre.
    GameStop és Reddit. Egy hülye fórumnak gyakorlatilag példa nélküli eseményláncolatot sikerült kirobbantania. A Right to Repair és hasonló kezdeményezéseknek is csak az a baja, hogy nehéz széllel szemben pössenteni. És ahol száz dolcsisokat pössentenek, ott sokan ráfekszenek a hullámokra.

    Mint írtam, jó dolog ragaszkodni a régi dolgokhoz, de Te is tudod legbelül, hogy az általad elgondolt dolgok nem fognak visszatérni, hiába példálózunk a kettes Golfokkal, meg a galvanizált 80-as Audikkal.. Volt nincs.

    Én egyre biztosabb vagyok benne, hogy de. Annyira szutyok minőségű minden használati tárgyunk lassan, hogy kezd jól megtelni a kiskancsó az emberekben. A mostani fiatalságban is már megvan az a klímaszorongás, hogy ne akarjon fogyasztani és fogyasztani (nyilván a hülye még mindig több aki tesz rá) ami kombinálva, hogy lassan már semmilyen matematikai művelettel sem lehet kihozni jól, hogy Indiába meg Afrikába depózni a veszélyes hulladékot az amúgy megoldás, egyszer muszáj lesz kimondani, hogy van más út is.

    Ezt a biciklit választottad, ezt kell tolni.

    Dehogy kell :N Nyilván aki úgy érzi, hogy tart a falkával a fa tetején és nem akar lejönni, nyugodtan tarthat. Akkor viszont tényleg Idiocracy lesz a kifutásunk :B

    A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

Új hozzászólás Aktív témák