Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Cunaja

    addikt

    válasz ANDROID??? #8088 üzenetére

    Sziasztok, szia Android!
    Részemre csak úgy, hogy ha szabadnapos vagyok, akkor nem megyünk sehová, de amúgy meg ugyanúgy dolgozok mint eddig.
    A BKK-járatain, csak az emberek 98%-a visel valami arcot eltakaró maszkot, sálat, illetve kendőt. Aki nem visel semmit, azt nem is zavarja, hogy fél percenként üvölti be az automata, hogy viseljen valamit. A emberek észrefogják venni, hogy a kutya sem ellenőrzi, majd az is leveszi, aki idáig viselte. A kezdetektől fogva maszkban járok, így nekem nem volt újdonság.
    Ha itthon vagyunk, mindig megtaláljuk, hogy mivel üssük el az időt, pl. írogatok a fórumra, de csak ide.
    Jövőhét hétfőtől már tervezik az utcán is kötelezővé tenni a maszk viselést, illetve száj és orr eltakarását, majd akkor leszek kiváncsi, hogy ellenőrzik. Odamegy hozzád a csinos rendőrnéni és azt mondja"na de uram, nem hallotta, hogy kötelező dolog van? Semmi baj, ez 10000ft helyszíni bírság lesz." Valahogy így lenne az igazi, amúgy semmi értelme.
    Szép napot mindenkinek!
    ui.
    Lassan veszélyesebb lesz, hogy nem esik az eső mint a koronavírus.
    Kiszárad minden, ami végzetes következményekkel járna. Nem csak a szegény elhunytak lesznek, akik most meghaltak a koronában, hanem 10 millió számra lesznek áldozatok.
    A koronavírusnak Május 4-én vége lesz, mert az országok ezt mondták. (Vagy az 5 ember, aki írányitja az egészet.)

    [ Szerkesztve ]

    A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

Új hozzászólás Aktív témák