Új hozzászólás Aktív témák

  • Cunaja

    addikt

    válasz bubus66 #5563 üzenetére

    Érdekes az egészben, hogy magáról a telefonról szinte szó se esik. Mit hogyan lehet beállítani, mit mikor és miért csinál esetleg.
    A tok meg fólia nem olyan nagy gond, csak azt sem szabad túlzásba vinni, ahogyan azt is szokták.
    Legyen már szó a telefonról, ne állandóan az FF és a frissítés.
    Megfigyeltem, hogy szinte minden topikra jellemző, hogy beragad néhány téma és hetekig megy.
    A P10-en is azért írtam le, mert már a csapból is ez folyik.
    Engem már nem érdekel ki mikor csinál téglát, van egy szerviz és ott megcsinálják, ingyen vagy súlyos ezrekért.
    Lehet öregszem, de az is lehet, hogy a rengeteg munkám miatt nem tud most érdekelni az egész.
    Elvesztette számomra a varázsát az egész fórumozás a fentebb írt okok miatt. Nem azért mert nem akar segíteni az ember, de már mindent 1000x leírtam és újból megkérdezik, mert könnyebb mint a keresőt használni.
    Ha valaki privátban keres, egyenesen a fórumra irányítom, mert ott van egy két hozzáértő user ( nem aki annak hiszi magát ), aki ugyanúgy tud segíteni mint én.
    Majd októberben visszajön a kedvem, mert akkor fogok megint lázasan mókolni. ;]

    kuyarashi:
    Elolvastam rendesen amit elsőnek írtál. Nem írtad a telefon típusát, de ha Huawei , akkor a 3 gombos módszert bármelyik Huawei összefoglalóban megtalálod.
    Bekapcs+hangerő fel+hangerő le egyszerre, illetve maga a rom legyen a külső sd-kártya dload mappájában kicsomagolva.

    [ Szerkesztve ]

    A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

Új hozzászólás Aktív témák