Aktív témák

  • nrbii

    tag

    válasz b0bcat #87 üzenetére

    Szerintem egy-két töltés után belejön majd.

    Az első bootnál az teljesen üzemszerűnek tűnik, hogy "kétszer bootolt". Nekem is úgy volt, először bejött, állt a T-Mobile feliratnál, majd vagy egy perc után újraindult. Utána megint állt a T-Mobile-nál, de legalább 2 percig. Mivel már összeraktam a telefont, na mondom én a hátlapot nem veszem le semmi pénzért megint. Vártam, vártam, egyszer csak jó lett.

    Mondjuk ezt a T-s bekapcsoló-kikapcsoló hangeffektet állíthatták volna kicsit halkabbra. Szabályosan ordít. Az első dolgom lesz, ha majd lesz rá működő, biztonságos root lehetőség, hogy ezt kihackeljem.

    Egyébként én Blade-ről váltottam, de ez a telefon ezzel a csúcs Jelly Beannal minden téren előrelépés. Egy élmény használni, ennyi pénzért ez best buy. Mindenkinek nyugodt szívvel tudom ajánlani.
    Egyetlen dolgot vettem észre, amiben viszont visszalépés a ZTE Blade-hez képest: kispórolták belőle a digital compass szenzort. Így pl. a Google Maps sem jelzi az irányt, amerre nézel éppen. Idegen helyen ez kifejezetten sokat segített anno, hiába még nem volt meg a GPS jel, az esetek döntő többségében már az irány bepozícionálásával rá is jöttem, hová kell mennem. De ettől függetlenül nem bántam meg. :))

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák