Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Antaz

    újonc

    Sziasztok!
    Új vagyok itt a fórumon. Visszaolvastam a fórumban, de nem találtam másnál az enyémhez hasonló problémát. A Bip-emen V1.1.6.34 fw. települt pár hete, ehhez az időponthoz tudom kapcsolni a problémáim kezdetét, de nincs kizárva, hogy nem ez okozza.
    Alapvetően futáshoz használom az órát GPS-szel. 10 km feletti futásoknál valamikor 10 és 15 km között megszakad a futás rögzítése. Kiírja az időt és az alábbi szöveget " Long press the watch to stop". Sem a gomb nyomására sem a kijelzőre nem reagál semmit, majd pár perc múlva visszatér az alap képernyőre. (valószínűleg a háttérben egy watchdog timer újraindítja az órát) A futást minden nyom nélkül törli, Mi Fit-be se szinkronizál semmit. Ezt a hülyeséget kb. 6 alkalomból 4-szer eljátsza, de előfordult, hogy hoszabb futást is hiba nélkül rögzített. November előtt soha ilyet nem tapasztaltam. Az órát semilyen ütés, víz stb. nem érte.
    Az amazfit supporttal felvettem a kapcsolatot de sajnos még megoldást nem tudtak adni (nyilván millió más hibával is kell foglalkozniuk)
    Van valakinek hasonló tapasztalata, esetleg a megoldásra 5lete?
    Most már ott tartok, hogy nem viszem magammal az órát futáshoz, inkább telefonal rögzítem az utat.
    Többszöri Factory reset sem segített, újabb fw úgy tudom még nincs.
    Azért bosszant különösen a dolog mert egyébként nagyon jó az óra, másfél év után is kiváló az akku, és egy fw frissítés - amihez nem is kér hozzájárulást az app - passzra vágja az egészet..... :(((
    (Elnézést a terjengőségért)

  • Antaz

    újonc

    válasz acws #11851 üzenetére

    Sajnos a probléma továbbra is fenn áll, új fw. nem érkezett, a support sem jelzett vissza.
    A megoldás: nem használom ilyen célra tovább a bip-et, és veszek egy valódi sportórát :(((

Új hozzászólás Aktív témák