Új hozzászólás Aktív témák

  • Steve1207

    veterán

    Megérkezett a Bip, a Band2 után/mellett.

    Lite: benne van a töltő, az óra meg a kartonpapír, semmi egyéb, nem is kell más.
    Külső: egymás mellett nézve olyan kis cuki cuccnak tűnik, pedig bírtam a B2-ben az egyszerűséget, meg hogy keskeny. Vékonyabb csuklón is jól néz ki, bár amennyire féltem a Pace-től, így elnézve lehet az se festene rosszul. Fehérben csajoknak se lehet rossz, de alapból pasis így feketében.
    Szíj: végre nem kell szöszölni a bepattanásával, de úgyis jön még pár, ha minden igaz a jövőhéten már. Band2-é talán keményebb, ez puhább, strapabírónak tűnik.
    Kijelző: teljesen ok, fényerő nélkül szép, fényerővel már annyira nem tetszik, de jól van ez. Alapból totál ki akartam kapcsolni, de kevés fénynél azért kell majd. De jobb, mint egy B2, informatív, plusz teló nélkül el lehet indítani a fontosabb dolgokat.
    Pulzusmérő: nem sok különbséget véltem felfedezni, kb ugyanazt az eredményt adja, mint a B2. Először azt hittem magasabb lesz a Bip-pel, de utána beállt, nincs 5% különbség és fölé, alá ugrált egyik, másik. Majd terhelés alatt lehet pontosabb, fene tudja.
    Akku: elég jónak tűnik, 71% volt frissítés után, átnyomkodtam a beállításokat, átdobtam egy órára folyamatos pulzusmérésre és még mindig ugyanott van.

    Az egyetlen dolog, ami igazán zavar, hogy a rezgés erőssége szerintem harmada a B2-nek. Reménykedtem, hogy lehet állítani vagy erősebb lesz, de nem találtam ilyesmit.

    Ettől függetlenül jó cuccnak ígérkezik viszont, ha valaki nem kocka és nem érdekelik a kütyük nem feltétlen érdemes váltani, max, ha terepen futsz teló nélkül és érdekel a GPS adat. Ha gurigákban mérjük akkor simán megér ennyit, mert egy valamire való óra alapból 10e-be benne van legalább és az nem tud még semmit se.

    .

Új hozzászólás Aktív témák