Keresés

Aktív témák

  • d-boy

    senior tag

    Üdv.

    Én is HTPC-t szeretnék építeni, erre már meg is van a megfelelő gép...
    A MediaPortalt tesztelgetem, de TV adásokat nem tudtam rajta befogni a TV tuneremmel, pedig ismeri.

    Egy alapkérdés: Én a képet a videokártyám TV outján küldtem ki a TV-re.
    Ez így jó? vagy a TV tuneren keresztül? (ez nem hangzik logikunak szerintem)

    A Media Portal mindik azzal jön, hogy nem tudja bekapcsolni a TV-t, de könyörgöm hát hogy is tudná egy sima TV out-on keresztül...
    Szal annyit elmondanátok nekem, hogyan kössem össze a gépet a TV-vel... valamint, hogy a TVkártyához kapott távirányítót hogyan tudom működésre bírni a mediaportallal?
    Winfast Tv 2000Xp TV kártyám van, és a távirányítóbenemet a TV kártyán van. ezen keresztül lehet vezérelni a mediaportalt?

    Tudom sok hülye kérdés, bocsi :)

    If you understand or if you don't, If you believe if you doubt! There is a universal justice, and the eyes of truth are always watching you.

  • d-boy

    senior tag

    válasz róland #129 üzenetére

    Nagyon szépen köszönöm a kimerítő választ.
    Megyek is, és csinálom, ahogyan írod...

    Távirányítót meg sztem megveszem a Microsoft MCE-t, annak úgyis van usb-s infravevője, és ismeri a mediaportal is... azzal tuti működni fog.

    If you understand or if you don't, If you believe if you doubt! There is a universal justice, and the eyes of truth are always watching you.

Aktív témák