Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kujbusferenc

    csendes tag

    válasz FID #2 üzenetére

    Hali!

    Először is minden tisztreletem a tiéd!

    Életpájám: 12 évesen kaptam meg első 286 os gépem karácsonyra. Szilveszterkor már halott volt a vinyóm, mert kiváncsi voltam a belsejére:) Szülő dorgálás és egyébb tényezők miatt 4 évig korlátoztam a bennem szunnadó szörnyet, 16 évesen gépépítésbe kezdtem, összeraktam első gépem, ekkor még a kábelek megfelelő helyre dugása jelentett nekem mindent. Ma 26 éves vagyok és sajnos nem javulok. 3 gépem van, 2 bent a cégnél, egy pedi itthon, a bentieket nem merem kockáztatni a számláz, készletnyílvántartó, stb dolgok miatt, de itthon bevállalós vagyok. Valamiért úgy gondolom, lehet pszichológia eset vagyok, de szeretem látni a gépem belsejét, valamiért megnyugtata:DDD

    Céljaim, elképzeléseim: nem htpc, de silent és érdekes... szeretnék készíttetni 1 "C" alakú vas házat, melyen semmilyen burkolat nem lenne. a szabadság porral jár, ez nem érdekel, a silentet pedig a lakás levegő mozgása miatt nem tartom problémásnak, sőt! Tehát szeretnék egy "C" alakú vasat. széle lehet szögletes is, szeretném színre fujatni, és rá tudjam illeszteni az alaplapot valmint a dvd-t, vinyót és a tápot, ez utóbbiakat csak egy oldalról 2 ponton szeretném megfogatni. az alaplap hátsó lemezének és a kártyáknak viszont szeretnék egy szabványnak megfelelő hátlapot. Csupa lakatos és fényező munka:)

    Mit gondolsz/ gondoltok??? Tud vki segíteni???? terv/kivitelezés

Új hozzászólás Aktív témák