Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • urban racer

    senior tag

    válasz nlq #254 üzenetére

    Mivel ingyen volt a kiszállítás, én külön-külön kértem mindent. Jól is tettem, mert rendeltem egy 27"es Asus monitort is, ami már kedden ittvolt... Többen azt írták, hogy hétvégén is kiszállítanak, a dpd oldala szerint a veszprémi depo csak hétfőtől péntekig van nyitva. Azért holnap délelőtt elmegyek arrafele, hátha mégiscsak dolgoznak hétvégén... Nem köteles mindenki szállítani hétvégén, csak ugye minden város külön-külön alvállalkozó, ezért mások a szokások is.

    Amit írtál az is igaz, ha a futár jófej lenne még akkor sem tudná odaadni sajnos. Egy másik futárcégnek az alvállalkozója jóbarátom, nah ott is vannak kavarodások-de a pda nem engedi nekik sem kiadni :( ... Eleve azzal van baj, hogy össze van kapcsolva. Meg azzal hogy KIS csomag szállítás. Azt van olyan, hogy pecabotot meg társait küldenek... No meg az emberek is: ha fizetni kell érte akkor majdnem hogy hálás a futár, hogy átveszik. De ha előre kifizeti, akkor örül... Ma vizsgáztam átmentem szociológiából, de erre valahogy nem tudok rájönni :W

    "Egy mágus sosem késik, Zsákos Frodó. És korán se jön soha. Pontosan akkor érkezik, amikor akar."

Új hozzászólás Aktív témák