Új hozzászólás Aktív témák

  • Dave™

    nagyúr

    válasz Brogyi #85 üzenetére

    Ok. Persze, a te szempontodból hülyeség, hogy az egy pc, de engem nem a chipset és az ecc ram érdekel a microserverből, hanem hogy kicsi, jól megpakolható, halk és keveset fogyaszt (meg relatíve olcsó), a teljesítménye meg több mint elég. A dellre meg ha ránézek az számomra csak egy sima pc, legalábbis az a része, amit nekem nyújt. Pedig mindkettő az SMB szegmensben versenyez, és simán egymás ellenfelei. Igen, a hpban gyengébb a hardver, kevesebb a bővítési opció, papíron sokkal jobb ajánlat a dell. Csak nekem pl. már túl nagy, nehezen hiszem, hogy a G3220-al kevesebbet fogyaszt, mint a G1610T-s Gen8, már a G1610T is bőven elég erős stb. Meg ott az iLO, ami nekem ugyan nem fontos, de pusztán emiatt sokan inkább ezt választanák. Megbízhatóság: Ismerek olyan céget ahol N36L üzemel fileszerverként 7/24-ben, kiválóan teljesít harmadik éve, az enyém is közel ennyit futott és most új gazdája van, én megbízom bennük. Csak azért cseréltem le az N36L-t, mert alig kellett ráfizetnem.

    nlq: van különbség a között, ha egy tárggyal vagyok lekezelő, meg ha egy személlyel. Ha szerinted nem, az komoly probléma. A böszmeség pedig szerintem elég egyértelműen a méretre utalt, nekem túl pc-s az micro atx ház. Ahogyan a ProLiant ML széria alsóbb tagjai is, hogy ne csak a Dellt szídjam. De mivel te árulod a T20-at, látszólag profitszerző jelleggel, megértem az elfogultságodat. Csak ne a HP microserveres fórumban adj ennek hangot szerintem, nem ez a helye.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák