Új hozzászólás Aktív témák

  • Biqci

    aktív tag

    Sziasztok!
    Elitebook 6930-as gépemen ha Chrome böngészőt használva előjön olyan jelenség, hogy először csak lefagy a kép (pl. nem lehet scrollozni), majd elmegy a kép egy pár másodpercre, mintha kikapcsolna a kijelző. 1-2 másodperc elteltével helyreáll, de az oldalak lefagynak amit ki is ír(az oldalak nem válaszolnak, bezárás vagy várakozás), plusz jön az alábbi figyelmeztetés: "A képernyőillesztő nem válaszolt és utána helyreállt. A(z) Intel Graphics Accelerator Drivers for Windows Vista(R) képernyőillesztő nem reagált, és utána sikeresen helyreállt." Van amikor nem jön vissza a kép, ilyenkor bekékül a rendszer, ujrabootol de leáll a boot. Ilyenkor a gép kikapcs, bootlogonál Esc, majd elindítva a bootot be tud indulni. A gépen most Win7 32 bit van, ezzel vettem és még nem volt időm felrakni 64bit-es Wint. Explorert ha használom, ott még egyszer sem produkálta ezt. Mi lehet a gond? A gépnél kellene keresgélni vagy a Chrome a bibi?

    [ Szerkesztve ]

    "For those about to rock" - "azok számára, akik sziklani készülnek" - Google Translate ... Én már nem iszom, lehet alkoholista lettem... Peter Griffin

Új hozzászólás Aktív témák