Új hozzászólás Aktív témák

  • moordavid

    aktív tag

    Helló HZD playerek :-)
    Röviden (HaHa), hogy miért lett az egyik legmeghatározóbb játék számomra Aloy története. Nagyon szerettem gyerekként a videójátékokat. Pre-Pentiumos őslénynek érzem magam néha, még a jó öreg 386-oson kezdtem el játszani. Már ameddig engedték, mert ugye anno a szülői szponzoráció hamar elakadt a "nincs rá pénz" és a "Hülyeség" címszóval.

    Közben persze csak rakosgattam magamnak egy pc-t amit fejlesztettem amikor tudtam. Na de az élet hozza, hogy másra kell koncentrálni, szóval ez abba is maradt egy jó időre. Eljutottam oda, hogy magam keresetét úgy beosztva ahogy akarom, konzolra akartam váltani. Kanapáról nagy tévén, a minimum konfig mint olyan teljes elfelejtését akartam kipróbálni. Szóval lementem a boltba tejért, és hazamentem egy sony ps4 pro-val megy 49 colos 4k tévével :-D

    Aztán elindítottam a játékot, és lényegében ott ragadtam a kanapénkon. Az állam valahol a padlón, a szememet a grafika-, a fülemet a zene-, az agyamat pedig a történet abuzálta rommá :-D Kocka vagyok, aki végre kiélheti gyermeki vágyait! (És a nejem is áldását adta rá ;-) )

    Szóval itt ragadtam ebben a világban, és még a Frozen Wild-ba sem kezdtem bele, igyekszem a lehető leglassabban játszani, hogy tovább tartson (Pedig már ott csücsül a Witcher 3, a GTA V).

    Az, hogy mi merre és hol van azt nem is kérdezem, öröm lesz megtalálni. Viszont. A Frozen Wild az folytatja a történetet aminek még nem járok a végénél, vagy kiegészíti azt?

    "Like tears in rain."

Új hozzászólás Aktív témák