Új hozzászólás Aktív témák

  • emiki6

    veterán

    válasz proly01 #252 üzenetére

    Lila sharpshooter bow legerősebb vesszeje + handling coil + 2 lila damage coil és így az alap sebzése 101, ha fejet lövök, akkor több (minimum 2x ennyi), ez az erősebb heavykhez lehet néha kevés. Céloz, kivár, belassít, headshot és akkor nincs baj, akkor van baj, ha nem headshot. :K
    Örülj neki, hogy nem néztél végigjátszást, én azért néztem, mert nincs ps-em és jó volt de annyira megtetszett a játék, hogy megvettem és kölcsönkértem egy ps-t.
    Én eddig a mellékküldikkel szórakáztam elsősorban, nyilván nem mind volt igazán jó, de azt is megcsináltam, mert a 100%-ra törekszem (persze nem lesz meg, a fentebb ecsetelt bug miatt, szóval mondjuk úgy) mindent meg akarok csinálni a játékban, amit lehet. Ha így állsz hozzá, akkor rengeteg a tennivaló. Most kéne összeszefjem a gyűjthető cuccokat, amíg még hasznát tudom venni a jutalomnak (+ összeszedés közben felderül a térkép és feloldódnak fast travel pontok, a városoknál meg side missionok), vár rám a harmadik cauldron (xi asszem, több override + skill pont), kedvem támadt a vadász kihívásokhoz (jár értük ugyebár fegyver) és nem utolsó sorban ott van a két fő küldetésszál (sylens-es végén van egy kis upgrade + minden főküldiért jár skillpont), nomeg a mellékek, továbbá van még bandit camp, ami sok pénzt szokotthozni a konyhára. Nem tudok priorítást felállítani, mert minden másban ad hozzá és másban könnyíti a játékot. A vadász klub fegyvereit meg hiába szerzem meg a játék legvégén, hogyha nem lesz már mire használni és ez a felsorolás többi elemének "jutalmaira" is igaz. :)

    [ Szerkesztve ]

    Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

Új hozzászólás Aktív témák