Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gretzky77

    veterán

    válasz osonte #2557 üzenetére

    Kb amióta létezik Android azóta használtam! Rengeteg típus megfordult nálam, szeretem próbálgatni cserélni a telefonokat. Volt egy két iOS próbálkozás, de nem tartottak sokáig mindig visszatértem a droidhoz! Tavaly év végén kicsit megcsömörlöttem a droidtól, kellett egy kis változás, gondoltam kap mégegy esélyt az iOS és próbálok neki hosszabb időt adni, hogy tudjon bizonyítani, így beruháztam egy 15 ProMaxra ha már lúd legyen kövér, nem sokkal később kapott egy Watch Ultrát is mellé. Kellett egy kis változás droid után. Kicsivel több mint egy hónapja használom és kezdem megszokni, nagyon nem tudok belekötni. Persze vannak apró kicsit bosszantó dolgok amik droidon jobban vagy másképp működnek, de azt mondom nem megszokhatatlan. Régebben voltak dolgok amik kimondottan visszatartottak az iOS rendszertől, de közben én is változtam valamelyest és már van pár dolog amik akkor nagyon fontos érvek voltak droid mellett, de időközben ezek már nem lényeges szempontok, így kapott újabb esélyt. Az üzemidő például bitang jó a 15 PM esetén, droidon nem nagyon tudtam ilyet elérni. Magic 5 Pro volt közvetlen a 15 PM előtt. Osztom njnl véleményét, nem mondom egyik rendszerre sem, hogy jobb vagy rosszabb egyszerűen mások, más megközelítés, más logika mentén! Tény, hogy sok év Android után kell neki időt hagyni, hogy megszokd, de nem lehetetlen! Ez nem állásfoglalás egyik rendszer mellett sem, pusztán egy mezei vélemény! :R

    [ Szerkesztve ]

    iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Apple Watch Ultra 2 & Fiio FF3 & fiio ka3

  • knox83

    senior tag

    válasz osonte #2557 üzenetére

    Nekem egy b telefonnak van egy iphone 13 pár hete, a cégest összetörtem meg amúgy is egy szar volt (p30 lite = emberiség ellen elkövetett bűncselekmény)
    Nem mondanám rossznak, inkább más. Vannak idegesítő dolgok benne vagy körülményesnek is mondhatnám. Bizonyos beállítások olyan szinten el vannak dugva, meg olyan helyre amit nem értek..A mérete viszont, aah legjobb (146 mm magas) + ha nem használod nagyon kemény a merülés, hétvégén 34 órát hozzá sem nyúltam és 9%ot merült.
    Ha nem lenne Honor akkor vennék, előbb mint egy samsungot vagy xiaomit..

    Honor Magic 5 Pro -- Huawei P30 Pro -- Huawei P20 Pro -- Huawei P9

Új hozzászólás Aktív témák