Új hozzászólás Aktív témák

  • DeFence

    tag

    válasz Kovaratis #123 üzenetére

    Őszintén, nem tudom megmagyarázni. Ez csak az én meglátásom. Rá nézek egy összehasonlító oldallal a két típusra, és én nem látok baromi sok különbséget.
    Van amiben gyengébb van amiben jobb egyik a másiktól. Nyilván a külső és méret, nem erre gondoltam hogy ugyanolyanok.
    Hanem tagadhatatlanul bele lehet látni azt amit írtam, hogy a Huawei ott áll a Honor mögött még mindig. Ezt csak az nem látja aki nem akarja észrevenni.
    Kijelző típusa, UI, nagyon hasonló kamerák, ugyanaz a tárhely opció felosztás, ugyanaz a töltés rendszer (gyanítom a magic 5 is tudná a 88w töltést is de valamiben jobbak akartak lenni a "fő" cégnél), ha tudtak volna 8g2 4g chipsetet rakni bele még az is majdnem ugyanaz lenne, és közel azonos időben mutatták be hivatalosan, és ahogy a magic halad szerintem, közel egyszerre lesz kapható a szolgáltatóknál a Huawei és Honor telefonja.

    Ahogy írtam fent, ez az én "agymenésem" és véletlenül sem szeretnék ilyen féle vitába belemenni, senki nem hülye, mert mást gondol, de a Mobilarénás úriemberek az utolsó videóblogban is nagyon azt sugallták amit én írok.

    Csinált a Huawei egy hasonló telót mint a p60 pro GMS-el azoknak akik nem tudnak kiegyezni az alternatíva gms emulációval.

    [ Szerkesztve ]

    Samsung Galaxy S23 Ultra 5G, Galaxy Watch 4 Classic

Új hozzászólás Aktív témák