Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mumtaz

    senior tag

    válasz DraXoN #366 üzenetére

    Volt kedvezmény. Bár két előfizetésem van egy fiókban és online a rendelésnél természetesen mindenáron be akarta rakni mindkettőt hűségbe. Meg persze nyomta a nagyobb díjcsomagra váltást, meg azt, hogy ugyanazokkal a paraméterekkel de drágábban akarta adni az "új" díjcsomagot.

    Na nem is ott rendeltem. Előkaptam őket chaten, hogy eszem ágában sincs egy telefon miatt mindkét előfizut hűségbe rakni és megtartom az eddigi díjcsomagomat.

    Így persze nem volt akkora a kedvezmény a feltüntetett teljes árhoz képest. De ha a két előfizumat hűségbe rakta volna, akkor havi 14 ezer valamennyit fizettem volna. A ráfizetés sokkal többre jött volna ki, mint amennyi kedvezményt adtak, mert jelenleg a két előfizu összesen 7900Ft.

    De hányan becumizhatják, ha online vásárolnak a "webshopjukon" keresztül.

    Olyanok, mint a biztosítók a költségtérítéssel. A legtöbb helyen nem kötik a a károsult orrára, vagy nagyon eldugott helyen, ha GTK-ra törik a kocsidat, nem csak a károdat kell állnia a biztosítónak, hanem egy másik autó vásárlásánál az átírási költségeket is. Csak ezt nem mondják.

    Na ezek is ugyanolyanok, hogy az automata rendszer csak a számukra legkedvezőbb ajánlatot hozzák fel. Ha ráböksz, megszívtad.

    [ Szerkesztve ]

    -=- ASUS TUF B450-PRO GAMING - AMD Ryzen 7 1700X - G.Skill Aegis 2x8 GB DDR4@3200MHz - Sapphire RX 5700XT Nitro+ 8GB - ASUS ROG Strix Flare HU - REVOLTEC FightMouse ELITE - RIOTORO ENIGMA G2 850W Gold - Cooler Master MasterCase MC500Mt -=-

Új hozzászólás Aktív témák