Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • honda23

    aktív tag

    válasz tboy93 #30030 üzenetére

    Önindító densos, itt a probléma, tehát 2001-től gyártott toyotákba, lexusokba, acurákba, suzukikba, és hondákba ez a xar megy(meg még egy két japcsiba), tegnap egy két három éves suzuki swiftet indítottak hidegben és olyat pörgött az önindítója, hogy megijedtem szó szerint.
    Én darabokra szedtem, úgy bendix csapágyazás, új zsírozás, a csapágy kotyogott egy kicsit.
    Pár hónapig jó volt, és utána megint adta a hangot, csak nem olyan durván, hangosan.
    Viszont van a crxfórumon, akinek jó lett utána.
    Van, akinek ugyanúgy adja a hangot javítás után.

    És mit ír nekem a service manual? 3! évente szét kell szedni az önindítót és a megadott kenési utasítás alapján zsírozni, ahol kell.

    A hang az miatt van, hogy a bendix lassan húz vissza, lendkeréknek és az indítómotornak nem lehet semmi baja, több embert megkérdeztem, szerelőket.
    Ez olyan kb, mint a nyelestengely csapágy hangja, együtt lehet vele élni.

    De pesten Imi szakszerűen meg tudja mégis csinálni, érdekes, ő megcsinálta gregonak, és jó is lett.
    Nekem itt fehérváron a nagy hondás szakik darabokra szedték, csapágyazás, zsírozás, és mégis adja a hangot...

    Megállni nem fog tőle az autó, sajnos ez a típusú önindító ennyit tud, ez nem a honda hibája.

    nincsen lehetetlen, csak tehetetlen

Új hozzászólás Aktív témák