Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tozser53

    csendes tag

    válasz chariot #567 üzenetére

    A magyart sikerült megtalálnom. Elsőre csak egy system -t vizsgáló appot raktam fel mindkettőre. CPU és RAM "fogyasztásban" nálam a StarOs győzött. Van még egy fontos dolog - legalább is számomra -, lehet, hogy tévedek: A MIUI-nél, működés közben a tel. felső része - a lelke - kézzel tapinthatóan melegedett. A StarOs-sel jártam így, mikor egy nagyobb terjedelmű gapps-ot raktam rá. Akkor még nem tudtam, hol találom a neki megfelelőt, a "MR_gappsPico"-t, amiben a fiúk segítettek.Az accelerometer mindkét ROM-nál ugyanazt produkálja. A "Z" axis fixen valami 4,8 értéknél vagyon leragadva, így sem a képernyő forgatás, sem a fényképező nem működik korrektül, de ez legyen a legkevesebb.A dr.Web-em sajnos "kimúlt, ezért nem tudtam megvizsgálni, tartogat-e systemben rejtező vírust. Számomra nem lényeges -sőt- , hogy a gugli mennyi felesleges appját akarja ránk sózni. A kérdésem: Nekem éjszakára a gépem kikapcsol. Reggeli indításkor, néhány app (Talk caller Name, Cube ACr) -ot a "Beállítások","Kisegítő lehetőségek", "Szolgáltatások"-nál kikapcsol és , ha nem kapcsolom vissza, ezek az appok nem működnek. Mielőtt valaki megkérdezné, ezek az appok a "Auto start apps management"-ben be vannak kapcsolva.

Új hozzászólás Aktív témák