Új hozzászólás Aktív témák

  • Tom51

    csendes tag

    Sziasztok!
    Egy Y300 at váltotttam le ezzel a telóval,mivel rossz a szemem kissé,gondoltam nagyobb képen jobban eltalálok.
    Pár dolog-
    Többször próbáltam kezdéskor az Sd kártya behelyezésekor a kártyát kijelölni rendszerhez programhasználatra,ez egy 32 GB osnál nem sikerült töbszörre sem,a két 16 GB ost megformázta,de pár ujrainditás után nem látta már.Na végül a 32 GB os kártyával inditás után nem csináltam semmit,hanem beállitások----tárhely és usb----itt látni a belső tárhelyet és az Sd kártyát is külön----majd SD kártya megnyit,ott tulajdonságoknál kiválasztva az áttelepités------és kifogástalan lett.A programok most már az SD re pakolnak,és a PC-n is az SD kártya látszik csak.
    Ha a próbálgatás során a kivett Sd kártya esetleg láthatatlanná válik a pc számára a cserélgetés folyamán,akkor a pc--sajátgép---kezelés---tárolás----lemezkezelésnél látni lehet és vissza lehet formázni látható fájlrendszerű kötetté.
    Feltettem az X-plore filekezelőt,ez látja a belső tárat és az SD -t ilyenkor is,csak be kell jelölni a rejtett fájlok mutatását a menűjében.
    Fényképezőnek a CameraMX a legjobb nálam.A video viszont a beépitett kameraszoftverrel stabilabb.
    Sajnos a hangfelvevő formátuma(waw) katasztrofális,a tárhelyet megeszi,átállitani nem tudtam-igy feltettem másikat,ami több formátumra is beállitható.
    A horizon go,Mindig tv,Youtube,skyp,messenger,Bs Player jól működnek.
    Az akkukijelzése teljesen rossz,pár lemerités-töltés után is.1 százalékon képes még 2 órát működni a mindigtv vel.
    Most megmérem egy műszerrel mennyi mah megy bele 0-100 ig.Utánna pedig pár akkukijelző appot megpróbálok.
    A telefonálási funkciók jól működnek.Wifi elmegy.GPS egyedül kicsit gyengén érzékel.A glonass jó lett volna.
    Egyelőre ennyit.
    Tomi

Új hozzászólás Aktív témák