Új hozzászólás Aktív témák

  • tozser53

    csendes tag

    válasz femiki #578 üzenetére

    Most már megnyugodtam! Én keveset telefonálok, inkább csak "segélyhívásra" kell a család felé.Esténként kapcsolom be online rádiózásra, esetleg csavargáskor offline-s navigációra. Nagyon ritkán - ha feldobtok valami újat - én is kipróbálom, hogy utána "szentségeljek" és visszaállítsam az eredeti állapotot.
    Amit én kitaláltam korábban, most röviden leírom. A képernyő kikapcsolására létezik egy kis progi: "Screen Off and Lock_v1.17.4 apk".Ezt használom. A bekapcsolásra: "Beállítások" - " Smart wake up" - "Slide up" (Ez az ujj huzogatásos módi) "Be".Nos ez hozza be nálam a "Call log" ablakot. De, ezzel a variációval nem kell használnom a ki/be kapcsolót, ami ugye kopik. Ezek szerint valamit - valamiért. Egyébként a lépések száma ugyanaz. Kézi képernyő visszakapcsolásnál az unlock jön föl először, az én módszeremnél pedig a "Call log", amit a jobb alsó gombbal lehet egy érintéssel kiszedni. Köszönöm, hogy észrevettél.
    u.i Chriot MIUI-s átalakítása valamiért nem lelt nagy érdeklődésre, vagy mindenki szereti a rootolósak között a StarOs-t. Szevasztok!

Új hozzászólás Aktív témák