Új hozzászólás Aktív témák

  • Sokka

    aktív tag

    válasz femiki #463 üzenetére

    Sikerült, tegnap este újrahúztam az egyik telót. Nem mondom, hogy simán ment, mert négyszer kellett flashelnem a romot, meg vagy hatszor a gapps-ot. Én egy teljes törlést csináltam, hogy minden tisztán induljon, de sajna mikor mindent felraktam, már a bejelentkezéskor nem adott billentyűzetet. Eddig is egy Go Keyboard volt letöltve erre a készülékre, mert a google-é nem reagált némely karakter beütésére. Ha újrafuttattam a rom-ot gapps nélkül, akkor volt billentyűzet, de folyton leálltak a g.alkalmazások, ha felraktam a gapps-ot is, akkor nem volt billentyűzet.
    A megoldás az lett, hogy elindítottam gapps nélkül, letöltöttem egy Go Keyboard-ot, természetesen böngészőn keresve, mert ugye három másodpercenként jött az üzenet, hogy google play leállt. Telepítettem, beállítottam alapértelmezettként, majd jöhet a gapps, Dalvik, aztán újraindítás. Most már be tudtam jelentkezni, és lefuttatni a frissítéseket. Most úgy tűnik, hogy minden rendben, de az igazi tesztelésre már nem volt idő. Majd ma suli után nekiáll a lányom újra belakni, és meglátjuk a végeredményt. Amennyiben nem lesznek kéretlen alkalmazások, reklámok, nekilátok a másik lányoménak is.
    Amúgy tényleg szép és letisztult rom, így elsőre nagyon bejön.

    Utólag is Köszönöm a segítségedet.

    (Azért nem privátban válaszoltam, mert ha másnál is ilyen jellegű probléma merülne fel, akkor ezen példa alapján orvosolni tudja azt.)

    ¤>Xiaomi_Redmi_Note_10_5G<¤><¤>70MAI_Pro_Plus<¤>Mibro-A1<¤

Új hozzászólás Aktív témák