Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MarioAna

    senior tag

    Üdvözlet!
    Nem vagyok benne biztos, hogy a legmegfelelőbb topikba írok, de nem találtam külön áruhiteles/hitelkártyás témát, így itt próbálkozok (ha van ilyen csak nem találtam, eligazítást szívesen veszek :R )
    E-digitalon keresztül szeretnék Cetelem áruhitellel terméket venni. Meg is igényeltem, elbírálták előzetesen okéra, megküldték a szerződés tervezetet.
    Viszont feltűnt, hogy a kitöltés során nem említettek Hitelkártyát (a hitelfedezeti biztosítást azt kiszúrtam és NEM-re állítottam, úgy is szerepel a szerződésben.) Átbújtam az összes opciót a hiteligénylés során, de sehol nem találom benne azt, hogy a hitelkártya az kötelező lenne a hitelszerződés (áruhitel mellé). A szerződésben viszont benne van, hogy ezt is igényelem. :F :Y

    Gondolom többen vannak itt fórumon akik igényeltem már elektronikai cuccokra áruhitelt, a kérdésem első sorban hozzájuk irányulna, hogy:
    a, hitelkártya igénylése nélkül nem lehet ezt az áruhitelt megkötni?
    sajnos a hiteligénylő adatlapon (e.g. szerződés) szerepel egy ilyen:
    HITELKÁRTYA IGÉNYLÉSE
    Kérem, hogy a Magyar Cetelem Bank Zrt. részemre – amennyiben a biztosítási feltételeknek megfelelek hitelfedezeti biztosítással kibocsátott Cetelem MasterCard hitelkártyát bocsásson ki X-Ft-os igényelt hitelkerettel.

    b, a szerződésben megjelölt "A hitel lehívásának feltétele: aktivált hitelkártya." azt jelenti, hogy amennyiben nem aktiválom a hitelkártyát nyilván ha nem akarom megkötni akkor nem is aktiválnám akkor ezek a feltételek nem aktiválódnak/ergo semmis a szerződés?

    Nem nagyon szeretek aláírni olyat (HR-esként dolgozok, munkahelyi ártalom :DDD) ami nem teljesen tiszta.

    El szeretnének nekem adni valami olyat, amit előre nem tüntettek fel (vagy csak az én vizsgálatom nem volt alapos és valami kisbetűs 3. átírányított ÁSZF-ben lenne?), hogy hitelkártya szereződés nélkül nem adnak áruhitelt?

    Előre is köszönöm a válaszotokat és Boldog Karácsonyt mindenkinek! :R

Új hozzászólás Aktív témák