Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • axioma

    veterán

    válasz RR-13 #33277 üzenetére

    En kivancsi leszek, tenylegesen mikor mondjak fel. A KH-tol ugye a raiff-hoz a Zero felmondasakor jottunk el. Akkor is jottek mar az elore levelek, de amig papirlevel nem jon ajanlva, addig semmi nincs. Nekunk minimum fel evvel kesobb jott, nem emlekszem mar ra.
    Arra me'g kivancsi vagyok, hogy melyik termekeket tekintik majd "kapcsolt"-nak. Felmondjak a dev.szamlaimat es a hitelkartyamat is? A kondiciok szerint (meg szerzodesileg) azok kulonbozok, ezert nem kene. De ezzel is fenyegetnek burkoltan.
    Egyebkent meg igazabol nem is irtak le, hogy ha 04.30-ig nem valasztasz, akkor masnap felmondjak, csak hogy "fel kivanjak mondani" ebben az esetben. Tegyek.
    Raadasul igazabol a beszedesi megbizasokat mar korabban elinteztek hogy atvigyem toluk, mivel elkezdtek nem adni ra visszateritest a hitelkartyan, az mbh meg igen. Az allando atutalasok beallitasa meg nem egy truvaj, a fizetesem is at fog menni mashova 1 honap alatt, de egyelore nem inditom el.

    Amugy van rokon Gold 2.0-val aki nem kapott ilyen levelet, igaz nagyon alap modon hasznalja a szamlajat, sztem nemigen van millas utalgatasa, nekem meg boven.

Új hozzászólás Aktív témák